Wolfenstein Youngblood Po Polsku

Wolfenstein Youngblood Po Polsku – Wolfenstein Youngblood Po Polsku Spolszczenie

Napisana przez studio MachineGames poboczna odsłona cyklu Wolfenstein – pierwsza działa z serii, którą można pokonać w współprac. Jako córki B. J. Blazkowicza, Sophie i Jessica, dochodzimy do osłabionego przez nazistów Paryża w latach 80. XX wieku.Kolejna część kultowego cyklu dynamicznych FPS-ów, który pochodził gatunek pierwszoosobowych strzelanek, i czwarta odsłona serii Wolfenstein wypracowana przez szwedzkie studio MachineGames. Youngblood nie powiela jedynie formuły z poprzedniczek, zamiast tego serwując rozgrywkę dedykowaną głównie przyjemności ze koleżankami.

Wolfenstein Youngblood Po Polsku zabieramy się kilkadziesiąt lat do początku z czasu wydarzeń przedstawionych w The New Colossus. Legendarny bohater poprzednich części, B. J. Blazkowicz, zniknął bez wyrazu, ale pałeczkę po nim opanowały jego córki – bliźniaczki Jessica i Sophie. Przyłączając się w nie, trafiamy w zdominowanym przez Trzecią Rzeszę Paryżu w latach 80., gdzie swym ważnym zleceniem jest ułatwienie tamtejszego ruchu oporu w partii z okupantem.Tak jak byłe wersje serii zakładane przez MachineGames, Youngblood prezentuje bardzo skuteczną akcję, zapoznaną z właściwości pierwszej kobiety. Deweloperzy przynoszą nam do dyspozycji szeroki arsenał śmiercionośnych broni, przy współpracy którego przedzieramy się przez fale zarówno małych nazistów, jak także superżołnierzy czy zabójczych robotów. Tym, co daje tę odsłonę, jest połączenie się na wymiany – gra została przewidziana w taki tryb, by nic radości stosować podczas wspólnej radości ze koledze.

Wolfenstein Youngblood spolszczenie zostało utworzone przy wykorzystaniu tejże jednej metody, co Wolfenstein II: The New Colossus. Wszystkie modyfikacji w ramie audiowizualnej są to małe do jednej stylistyki. Taż z zmianie czerpie garściami z epoki, w jakiej rozwija się fabuła. W Youngblood nie brakuje więc syntezatorów i soczystych barw – a wszystko zostało tu przerobione tak, by nominować do świata opanowanego przez nazistów.

Wolfenstein Youngblood Po Polsku – Wolfenstein Youngblood Po Polsku Na PC

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *