GTA SA Spolszczenie

GTA SA Spolszczenie – GTA SA Spolszczenie Na PC

Kontynuacja kontrowersyjnego cyklu Grand Theft Auto – którejkolwiek spośród najciekawszych serii wszechczasów, która dała graczom wcielić się w kwestię drobnego rzezimieszka i rozsławiła w świecie gier firmę Rockstar Games.Kolejna odsłona jednej z najczęstszych i najbardziej kontrowersyjnych gier wszech etapów, w której gracz jest sposobność wcielić się w minimalnego rzezimieszka, a potem zakładając nasz, kryminalny życiorys samemu nastąpić na czele mafii. Tym zupełnie, wprowadza nam wkomponować się w niejakiego Carla Johnsona, który przed paru laty znikł z rodzinnego centra w poszukiwaniu lepszego jutra.

Po pięciu latach Carl przekazuje do Stan Santos, w którym znajduje gangsterski świat morderstw, narkotyków i korupcji. Jednak nieciekawy krajobraz centra zatem nie koniec krótkich wiadomości; dzielnica w której się wychował wygląda gorzej, niż wspominałem ją sprzed pięciu lat, a skłócona rodzina opłakuje zamordowaną matkę Carla. Na brzeg złego, skorumpowani policjanci wrabiają naszego bohatera w morderstwo. Witaj w kalifornijskich latach 90-tych. Świat gry jest stan San Andreas, wraz z trzema miastami: Fierro (San Francisco), Las Venturra (Las Vegas) i Stan Santos (Los Angeles), pomiędzy którymi gracz potrafi się przemieszczać. Oczywiście miasta San Andreas nie są jedynie zlepkiem slumsów i prócz brudnych dzielnic metropolie korzystają też wspaniałe rejony, w jakich przebywają gwiazdy filmowe, politycy i milionerzy. Okradać jest zatem kogo, Carl o tymże rozumie, zaś na smak nie musi grać w pojedynkę, bowiem może rekrutować pracowników do własnego gangu. Możliwość wspólnej podróży autobusem oraz piesze wędrówki naszej bandy, ułatwiają prowadzenia zaciekłych walk z konkurencyjnymi szajkami (np. gracz prowadzi auto, a w owym czasie staliśmy pasażerowie prowadzą ostrzał konkurencji z broni maszynowej). Sam nastrój gry utrzymany istnieje w czasach lat 90-tych, zaś dobra grafika (realistyczna mgła oraz odbicia światła na karoserii samochodów i realne cieniowanie) i wykonawcy, składają się niczym, wobec nowości które stały wprowadzone do GTA: San Andreas w sądzie do poprzedniej części serii.

Największą spośród nich, jest naturalnie wpisanie do porządku współczynnika głodu dla bliskiego bohatera. Na daniu sobie jedzenia jednak się nie kończy, wiedziona przez nas osobę, np. poprzez nadmierne spożywanie się, może ubrać na masie. To choć nie koniec atrakcji, zbędne kilogramy można bowiem zrzucić, poprzez np. regularne wizyty w siłowni i rozszerzoną dawkę sportu.Kolejnym urealnieniem świata rozrywki jest liczniejsza interakcja ze osiągającymi się w centrach budynkami. Bardzo znaczącym momentem rozgrywki manifestują się włamania i kradzieże do pomieszczeń, które sami musimy zaplanować i precyzyjnie przeprowadzić. Nie brakuje i opcje zakupu przeróżnych lokali, które potrafią dla nas zarabiać. Wśród nich wyszukuje się kasyno, w którym ciż możemy stracić trochę gotówki. Każde miasto jest rozmiar porównywalny do wszelkiego Vice City z byłej części GTA, nie brakuje więc różnych środków transportu potrzebnych do przemierzania setek wirtualnych kilometrów.

Do klasycznych pojazdów takich jak auta, motory, motorówki, helikoptery i samoloty, dołączył prawy natomiast intensywnie odpowiedni w świecie gry rower. Sam zaś Carl Johnson prócz latania i prowadzenia auta, potrafi czuć z dwóch pistoletów jednocześnie, a jeszcze, co istnieje samą z najgłębszych innowacji wobec przedniej części – pływać. Pozytywne wydarzenia powiązane ze odwiedzaniem miast San Andreas, związane są (nie licząc dobrej grafiki) z inteligencją ich przedstawicieli, którzy reagują np. na rodzime nieetyczne oszczędzenie na ścieżki, czy atakują nas z grubasów, gdy przesadzimy z odżywianiem. Twórcy programu, kiedy sami zapewniają, aby wczuć się w odcień któregokolwiek z przebiegających w Spolszczenie GTA San Andreas miast, sam je zobaczyli i przesadzili do walki zobaczone tam, specyficzne atmosfery mentalne. Mimo gangsterskiej tematyki, GTA SA Spolszczenie daje do akcje, dodatkowo elementy humorystyczne, co wykonywa z niej zwykłą pozycję również dla miłośników serii, jak oraz nie przekonanych nadal do świata GTA graczy.

GTA SA Spolszczenie – Spolszczenie GTA SA

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *