GRID Spolszczenie Do Pobrania

GRID Spolszczenie Do Pobrania – GRID Spolszczenie

Druga grupę swej serii wyścigowej GRID studia Codemasters, oferującej ofertę wpływania wieloma swoistymi modelami samochodów – od turystycznych aż po tzw. muscle cary. Produkcja przychodzi do zestawu parę drugich rozwiązań.

GRID Spolszczenie do Pobrania jest następną fazą swego cyklu wyścigowego, w jakim wcielamy się w kierowcę walczącego o imię najwłaściwszego na szlakach całego globu. Produkcja stara się znaleźć złoty środek pomiędzy realizmem a intensywnością konkurencje i piękną przyjemnością, która znika ze ścigania się. Za jej powstawanie odpowiada doświadczone studio Codemasters Software, konsekwentnie rozwijające serię od kryzysu jej stworzenia (inwestorzy są znani również z szeregów DiRT oraz F1). Co dobre, w publikacjach ponad tym terminem deweloperzy pobierali ze polecenia i poczucia słynnego kierowcy Fernando Alonso, który odbywał funkcję konsultanta.

Mechanika

GRID jest typową grą wyścigową, w której możemy zacząć za kierownicą samego z moc pojazdów, przystających do grup GT, Touring, Stock, Muscle czy Super-Modified. Skala to wartość, którą ważna zdefiniować także zakres dostępnych wyścigów – znajdziemy tu takie kształty, jak Street Racing, Ovals, Circuit, Hot Laps, Point-to-Point czy World Time Attack.

Produkcja oferuje zaawansowany model jazdy, który gromadzi czystą frajdę z realizmem, dzięki czemu także miłośnicy symulatorów, kiedy a miłośnicy dynamicznego, zręcznościowego ścigania się potrafią odkryć tutaj rzecz dla siebie. Zabawę uprzyjemnia również sposób zniszczeń pojazdów – uszkodzenia pojazdu tłumaczą na jego zyski na drodze, i jeszcze to, jak wcale (smakuj źle) się nim kieruje.

Dodatkowo twórcy zaimplementowali w bezpośrednim tytule dobrą mechanikę – kierowcy, spośród jakimi zderzymy się kilkukrotnie w trakcie wyścigu zapamiętają nam obecne natomiast adekwatnie odmienią swoje zachowanie, zatrzymując się dla nas pewnym nemezis.

Tryby Rozgrywki

W GRID możemy chodzić samotnie lub spośród wyjątkowymi. Gra oferuje możliwość zachowania wkładu w mistrzostwach GRID World Series Championship, bądź i walczenia w własnych wyścigach – także z przeciwnikami kierowanymi przez wymagającą sztuczną inteligencję, jak także różnych graczy.

Kwestie Techniczne

GRID jest dobrą, trójwymiarową oprawę graficzną. Twórcy włożyli dużo pracy, by wiarygodnie odwzorować przeróżne pojazdy, jakie można wyszukać w ich sztuk. Dobrze wystawiają się dodatkowo system światła oraz realistycznie wyglądające trasy.

GRID Spolszczenie Do Pobrania – GRID Spolszczenie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *