Code Vein Spolszczenie

Code Vein Spolszczenie – Code Vein Spolszczenie Na PC

RPG akcji wywołane przez autorów japońskiej serii God Eater, wyłożone na PlayStation 4. Code Vein gra się w przerażającej wizji przyszłości, w której ludzka cywilizacja upadła, a nowi pomagali ludzie zamienili się w wampiry obdarzone nadprzyrodzonymi zdolnościami.

Code Vein to RPG akcji podzielone na sieć PC, PS4 i XONE przez firmę Bandai Namco. Za jego pracę odpowiada japoński zespół Shift, który wcześniej napisałem serię God Eater.

Fabuła
Akcja Code Vein Spolszczenie odbywa się w postapokaliptyczej wizji niedalekiej przyszłości, po ostatnim jak tajemnicze kolce przebiły skorupę ziemską. Ludzka cywilizacja legła w gruzach, i całymi ocalałymi są tzw. Revenants – wampiry obdarzone wielkimi wielkościami i skupione w grup oznaczonej jak Vein. Jej członkowie porzucili człowieczeństwo i grupa naszych wspomnień, aby istnień w innowacyjnej, okrutnej rzeczywistości. A nie przyjmują oni naszego losu i starają się odkryć tajemnice upadłego świata. Muszą również mieć na wodzy swoją żądzę krwi, w konkurencyjnym razie mogą przekształcić się w potworne, agresywne kreatury.

Mechanika
Walka w Code Vein na płaszczyźnie PC, PS4 i XONE nawiązuje do kultury serii Dark Souls. Gracze przemierzają kolejne połączone ze sobą lokacje, po drodze rozprawiając się z ostrymi wrogami, w bieżącym z ciężkimi bossami. Podstawowym aspektem atrakcji jest zarabianie krwi z potworów, robione za pomocą Blood Veil, wykonującego i funkcję zbroi. Jeśli graczowi uda się pobrać życiodajny płyn, może zaczerpnąć z Darów, lub specjalnych zdolności o oryginalnych efektach: od wzmocnienia kierowanej postaci, przez osłabianie wrogów, po proste ataki. Zarówno Blood Veil, jak i kompetencji postaci mieszkają w różnorodnych odmianach, co w skupieniu z znacznym arsenałem broni białej pozwala graczom na łączenie różnorodnych strategii.

Podstawowym elementem produkcji jest styl dający na zwalczanie gry wraz ze kierowaną przez komputer postacią. Kompana wybieramy spośród dostępnych bohaterów niezależnych, zaś ich grupa rośnie wraz z postępami w atrakcji. Dzięki temu politycy mogą uporać się z zagadnieniami, jakie w pojedynkę potrafiły być kupno ciemne do ukończenia. Jednak kolega nie jest tylko człowiekiem w partii – pewno on leczyć samodzielnie, zaś jego postępowania mogą wywołać do sytuacji, w której potrzebne wykaże się zaczęcie mu na pomoc.

Kwestie techniczne
Code Vein w alternatyw na budowę PC, PS4 i XONE wykorzystuje silnik Unreal Engine 4.

Code Vein Spolszczenie – Code Vein Spolszczenie Na PC

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *